Ana Sayfa / Hakkımızda

 

Kılıçkaya Avukatlık Bürosu, 2019 senesinde kurulmuştur. Kayseri ilinde faaliyet gösteren ve ağırlıklı olarak Ceza, Aile, İcra ve Tazminat Hukuku, Gayrimenkul ve Kira hukuku ile İdare hukuku alanında hizmetler veren bir bürodur. Ofisimizde; alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hizmeti bununla birlikte dava/icra takibi hizmetleri sunulmaktadır.

Başlıca Faaliyet Alanlarımız

Kılıçkaya Avukatlık Bürosu

Avukat Ertuğrul Kılıçkaya

Şirketler Hukuku ve tecim Hukukuna İlişkin İşler, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İcra Hukuku, Tazminat Hukuku, Rekabet Hukuku, Dava ve Tahkim vb hizmetleridir.

İçinden çıkamadığınız konularınızı basitleştirerek, pratik ve yaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa haiz olan büromuz, Kayseri’de, Türkiye’de yada yurt dışında yatırım yapan yerli ve yabancı müvekkillerine pek çok alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ofisimiz, tecrübeli ekibi tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci nihayetinde yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında son derece pozitif sonuçlar alarak bu alanda da güvenli bir büro olarak öne çıkmaktadır.

Misyonumuz

Müvekkilerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak ve tüm beklentilerine cevap vermeye çalışmak, bu anlamda hukuksal, kişisel, ekonomik ve ticari açıdan müvekkillerimizin gelişimine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Hukuk büromuz özverili çalışma anlayışıyla müvekkillerine en hızlı ve doğru bilgiyi, güvenilir bir şekilde ulaştırmaya çalışırken ve müvekkillerine karşı her yönden şeffaflığı sağlarken, 3. kişilere karşı da müvekkillerinin sırlarını korumayı öncelikli ilke edinmiştir. Müvekkilerimize vereceğimiz hizmetlerle asıl amacımız müvekkilerimizin bugününe ve yarınına en üst düzeyde katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Güvenilir, yenilikçi, çağdaş ve gelişmeleri yakından takip eden bir vizyonda adaletin sağlanmasına ve her alanda hukukun üstünlüğünün egemen olmasına katkıda bulunmaktır, Hedeflerini sürekli büyüten Kılıçkaya Avukatlık Bürosu bunun için son teknoloji ekipmanları kullanmakta, personelini bu vizyon doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutmaktadır.

Kalite Politikamız

Müvekkil ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit ederek müvekkil memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.